Televizyon

Show TV’de Ramazan programı hangi isme emanet edildi?

Show TV’de sahur Ramazan programını sunacak isim belli oldu. Tasavvuf müziğine ait eserleriyle dikkatleri çeken, beğeni ile dinlenen aynı zamanda kendisi hafız olan Bekir Köse, Ramazan ayında “Bekir Köse ile Sahur Vakti” ile Show TV’de..

Yapımcılığını Aktüel Film’in yaptığı Bekir Köse’nin sunumuyla  Ramazan ayı boyunca Show TV’den ekrana gelecek olan programda alanlarında başarılı ilahiyatçı, yazar ve branşlarındaki çalışmalarıyla öne çıkan önemli isimleri ağırlanacak. Tasavvuf müziğinin kalbe dokunan eserlerinin de seslendirileceği Sahur Vakti, Ramazan ayının en verimli şekilde geçirilmesi için kılavuz niteliği taşıyor.

Programda İslam’a dair birçok kavrama açıklık getirilirken merak edilen sorular da cevabını bulacak. Bekir Köse, ayet ve güvenilir hadislerin ışığında dini konuları, konuklarıyla birlikte ekrana taşıyacak.

“Bekir Köse ile Sahur Vakti”ne bu gece Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu ve sanatçı Mustafa Ceceli konuk oluyor. Programda orucun ilk günlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar, oruçluyken yapılması ve yapılmaması gerekli olan davranışlar konuklarla birlikte değerlendiriliyor.

“Bekir Köse ile Sahur Vakti”, 23 Nisan Perşembe gecesi saat 02.45’te canlı yayınla Show TV ekranlarında olacak.

Bekir Köse üç sezon TV8 ekranlarında sahur programını sunmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu