Medya

Show TV’de taşlar yerinden oynadı…Süavi Doğan’ın yerine hangi isim geldi?

Ciner Medya Grubu’nda flaş gelişme. Ciner Medya Grubu Genel Koordinatörü Didem Ciner, genel müdürlük görevine yeni ismin atandığını açıkladı.4 yıldır Show TV’de Genel Müdür olarak görev yapan Suavi Doğan’la yollar ayrıldı. İşte, Süavi Doğan’ın yerine gelen o isim.

Ciner Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Show TV kanalında çok önemli bir gelişme yaşandı. 2015’ten bu yana kanalın Genel Müdürlüğü’nü yürüten Suavi Doğan‘ın kanalla yolları ayrıldı. Show TV Genel Müdürlüğü görevine, Ciner Medya Grubu Genel Koordinatörü Didem Ciner’in 15 yıldır birlikte çalıştığı ve halen Ciner Yayın Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Esra Baydar atandı.

Atama kararını çalışanlara Didem Ciner duyurdu:

2007 yılından itibaren Ciner Grubu’nda Kanal 1 ve sonrasında Bloomberg HT’de üst düzey yöneticilik yapan, 2013 yılından itibaren önce C Yapım, sonrasında Show TV Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenen ve Ocak ayı sonu itibariyle aramızdan ayrılarak, başarılı kariyerini farklı projelerle devam ettirmek isteyen değerli çalışma arkadaşım Semih Suavi Doğan’a bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, izleyeceği yeni yolda da başarılarının devamını diliyorum.

Bu vesile ile kendisinden boşalan Show TV Genel Müdürlüğü görevine, halen Ciner Yayın Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Esra Baydar atanmıştır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu olan Baydar, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler alanında tamamlamıştır. 2004 yılından bu yana Ciner Grubu’nun medya şirketlerinde Kurumsal İletişim departmanlarının yöneticiliğini üstlenen Esra Baydar’a yeni görevinde başarılar diliyorum.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu