Televizyon

Show TV’de yayınlanan Bir Şansım Olsa programında flaş gelişme

Show TV’de yayınlanan ve yaşanmış gerçek hikayelerinin konu edildiği, ‘Bir Şansım Olsa’ programında flaş bir gelişme yaşandı. Bir Şansım Olsa programından veda açıklaması geldi. Programın sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu Ayşegül Günay programa sürpriz bir şekilde veda ettiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu sosyal medyadan bu paylaşım ile ayrılığını izleyicilerine duyurdu. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği ‘Bir Şansım Olsa’, pişmanlık duyanlara, ikinci bir şans isteyenlere, ‘keşke’lerine çözüm aradığı ve gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleştiriyor.

‘Bir Şansım Olsa’ programının en son 152. bölümü yayınlanmıştı.

AYŞEGÜL GÜNAY KİMDİR?

Ayşegül Günay 9 Kasım 1969 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kameralar karşısına ilk kez 2006 yılında yayınlanan Kaybolan Yıllar adlı dizide canlandırdığı Niran karakteri ile geçmiş daha sonra; Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Osmanlı Cumhuriyeti, Aile Saadeti, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Asla Vazgeçmem gibi yapımlarda rol almıştır.

Evli ve ikiz iki erkek çocuğu olan Ayşegül Günay şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Zöhre karakterine hayat vermektedir. Ayşegül Günay, 1.60 metre boyunda, 57 kilo ve Akrep burcudur.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu