Televizyon

Show TV’de yayınlanan “Herkes Kazanır” yarışması neden yayınlanmadı?

Sunuculuğunu oyuncu Hakan Bilgin’in üstlendiği yarışma programı Herkes Kazanır Türk televizyonculuk tarihine girdi. Başlayacağı anons edilen yarışmanın ilk bölümü dün akşam Show TV ekranlarında başladı. Ancak saat 23.30’da başlayan ve canlı yayınlanan Herkes Kazanır programı canlı yayınlandığı sırada yayından kaldırıldı. Reklama giden program bir daha Show Tv ekranlarına geri dönmedi.

İLK CANLI YAYININDA BİTEN PROGRAM 

Herkes Kazanır yarışmasının ilk dakikalarında sunucu Hakan Bilgin yarışmacıları tanıttı ve onlarla sohbet etti. Daha sonra Bilgin, yarışmanın kurallarını anlattı. Ancak,  ilk sorunun bir türlü ekrana gelmemesi programın rejisinde yaşanan bir krizin de varlığını gösteriyordu aslında.  Reklamların ardından Hakan Bilgin biraz daha yarışmacılarla sohbet etti ama ilk soru gelmeden yine reklamlara gidildi.

Reklamların bitmesinin ardından bir daha yarışmanın stüdyosuna dönülmedi. Show TV, yayına yerli filmle devam ettiği görüldü.

UYGULAMA MI ÇALIŞMADI?
Herkes Kazanır’da sadece stüdyodaki yarışmacılar değil, programın uygulamasını indiren herkes yarışmaya dahil olabiliyor. Sosyal medyadan gelen yorumlar ise bu uygulamanın çalışmadığı ve hata verdiği yönündeydi. Programın apar topar yayından alınma nedeninin de bu uygulamanın çalışmaması olduğu düşünülüyor. Sosyal medyadan tepki geldi Herkes Kazanır uygulamasının hata vermesi ve programın reklamdan geri dönmeden bitirilmesi, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu