ManşetTelevizyon

Show TV’de yılbaşı ekranında kimler var?

Show TV, Yılbaşı Özel programıyla adeta yıldızlara ev sahipliği yapacak. Senenin son gününe özel olarak Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Bu özel gecede yaklaşık 20 sanatçı sahne alacak ve izleyicisine unutulmaz bir gece yaşatacak!

Show TV tarafından hazırlanan muhteşem Yılbaşı Özel programı seyircilere müzik ziyafeti verecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, gecede seyirci karşısına çıkacak. Dans, müzik, eğlence ve sohbetin yeralacağı yılbaşı gecesinde Show TV iddialı geliyor.

20014’ün son dakikaları ise, Çağla Şikel ve Alişan’ın yanı sıra geceye katılan diğer ünlülerin geri sayımıyla son bulacak.

YILDIZLAR GEÇİDİ!
Bu muhteşem eğlence dolu özel geceye katılan ünlüler arasında; Niyazi, Resul Dindar, Selçuk, Hasan Yılmaz, Ramazan Çelik, Zara, Çağla Şikel ve Alişan, Serkan Kaya, Volkan Konak, Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu, Berkay, Aydın Kurtoğlu, Mehmet Erdem, Kutsi, Berksan, Suzan Kardeş, Sami ve oryantal Asena yer alıyor!

Yılbaşı Özel, Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu