ManşetMedya

SHOW TV’DE ZOR SORULAR CEVAP BEKLİYOR(MEDYABEY-ÖZEL)

Show TV’nin beklenmedik bire biçimde TMSF’ye yeniden geçmesi kuşkusuz medya dünyasının en baş gündemine oturdu.

Bu ani gelişme sorunlarından kurtulmaya çalışan kanalı yeniden bilinmeyen bir maceranın içine soktu.

Şimdi herkes Show TV’yi nasıl bir geleceğin beklediğini merak ediyor.

Show TV’de belirsizliğini koruyan konuların başında halen ekranda dönen projelerin hangilerinin yoluna devam edeceği ile ilgili…Şüphesiz bu sorunun cevabını TMSF’li yetkililer verecek.

Diğer bir konuda kanalın basın bültenleri ile duyurduğu ve resmi web sitesinde yayınlayacağını ilan ettiği özellikle dizi projeleri ve diğer programların akıbetlerinin nasıl olacağı.

Yeni yönetim bu projelerle yoluna devam mı edecek yoksa içlerinden eleme yapacak mı sorusu herkesin aklındaki bir diğer konu.

Bilindiği gibi Pis Yedili, Ağlatan Dans, Çılgın Dersane Üniversitede, Yılanların Öcü, gibi dizilerin yanı sıra yakın bir zamanda başlaması planlanan Kuaför programının Show TV’de başlayıp başlamayacağı şimdilik belli değil.

SHOW TV’DE İŞTEN ÇIKARILAN PERSONELİN DURUMU NE OLACAK?

Öte yandan işten çıkarılan personel için de  ilginç bir durum daha sözkonusu.

Bilindiği gibi Show TV Ciner Grubu’na geçtiğinde yaklaşık 400 personel işten çıkarılmıştı.

Mahkeme, satışı geçersiz kıldığına göre işten atılan kanal çalışanlarının durumu da başka tartışılacak konulardan biri olacağa benziyor. Satışın geçersiz olduğu bir durumda Ciner’e bağlı yöneticilerin personelle ilgili tasarrufu nasıl değerlendirilecek bilinmiyor.TMSF’li yetkililerin işten çıkarılan personelle ilgili nasıl bir inisiyatif kullanacağı, çıkarılan personelin yeniden işe alınıp alınmayacağı konusu da yakın gelecekte belli olacak.

Medyabey

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu