Televizyon

Show TV’den Ebru Akel’e yeni görev… İlk kez sunacak

Bugüne kadar birçok TV programında sunuculuk yapan Ebru Akel, bu kez çok farklı programı ile ekranlara geri dönüyor…

Ünlü sunucu Ebru Akel, Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV ekranlarında Murat Güloğlu ile birlikte sabah haberlerini sunacak.

MURAT GÜLOĞLU İE SABAH HABERLERİNİ SUNACAK

Medyaradar’ın edindiği bilgiye göre; temmuz ayının ortalarından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanacak sabah haberlerini Murat Güloğlu ile birlikte sunacak olan Ebru Akel, ilk kez bir haber programı deneyimi yaşayacak.

EBRU AKEL KİMDİR?

1 Mart 1976’da İzmir’de doğan Ebru Akel, 7 yaşında bale eğitimi almaya başladı. İzmir Gazi İlkokulu’ndan mezun oldu.

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde ortaokul, lise ve üniversite eğitimi aldı.

1996’da ilk oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisinde gerçekleştirdi. Ardından 1997’de Motor Life adlı televizyon programını sundu. 1998’de Eltiler dizisinde yer aldı.

1998’de BRT’de yayınlanan Sihirli Ayna isimli moda programını sunmaya başladı ve 2000’e kadar devam etti. Ayrıca 1998-2000 arasında dönemin ses getiren Star TV dizisi Kara Melek’te oynadı. 2000’de Benim İçin Ağlama, 2001’de ise Kumsaldaki İzler isimli iki dizide rol aldı.

Ebru Akel, yapımcılığını Para Odası yarışmasının da yapımcılığını üstlenen Nisan Film’in yaptığı ve evlilik programı formatında hazırlanan ‘’Gelinim Sensin’’ programının sunuculuğunu yaptı.

O dönem Star Gazetesi, 24 TV, 360 TV’nin sahibi olan ünlü medya patronu Ethem Sancak’ın gelini olan Ebru Akel, bir ara Show TV’de ekrana gelen ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasını sundu.

Ebru Akel, Ethem Sancak’ın oğlu Özer Sancak ile 2020’de boşandığını duyurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu