Televizyon

Show TV’nin yeni moda yarışması Bir Başka Güzel ne zaman başlıyor?

Show TV'nin BBO Yapım imzalı yeni nesil moda yarışması "Bir Başka Güzel" 13 Eylül Pazartesi günü Show TV'de başlıyor. Ekranlarda moda rüzgarı estirecek Bir Başka Güzel'e geri sayım devam ederken programın yayın tarihi belli oldu.

Bugüne kadar yayınlanmış moda yarışmalarından farkıyla öne çıkacak olan “Bir Başka Güzel” Show TV’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dünyanın ve Türkiye’nin değişik yerlerinden katılan ve binlerce aday arasından seçilen yarışmacılar, “moda benden sorulur” diyerek podyumda iddiasını gösterecek.

Başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emina Jahoviç ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan’ın jüri koltuğunda oturacağı Bir Başka Güzel’in sunuculuğunu Esra Eron üstleniyor. Dört yıldız ismin bir araya geldiği afiş göz dolduruyor.

Stilin, tarzın, yaratıcılığın ve şovların yarışması “Bir Başka Güzel” 13 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 13.00’te Show TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu