Yerli Dizi

Show TV’nin iddialı dizisi Baba’dan ilk fragman

Birçok başarılı diziye imza atan Ay Yapım’dan bir Anadolu hikayesi geliyor… Çok yakında Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak ‘Baba’nın ilk fragmanı yayınlandı.

BABA, BİR ANADOLU HİKAYESİ

Başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer ile son yılların başarılı, genç oyuncusu Tolga Sarıtaş’ı buluşturan ‘Baba’ çok yakında Show TV’de başlıyor.

Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleminin Çağrı Bayrak’ın rejisiyle buluşacağı dizi bir Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı Ailesi’nin mütevazi hayatının aniden değişimini konu alacak. Şimdiden heyecanla beklenen diziden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda Saruhanlı ailesinin reisi Emin ile hapisten çıkan oğlu Kadir’in aile kavramı üstüne yaşadığı çatışmanın ipuçları yer alıyor.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Baba’nın yayın tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin hangi gün yayınlanacağı ve hangi yapımlarla reyting rekabeti yaşayacağı merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu