ReytingYerli Dizi

Show TV’nin iddialı dizisi Güzel Günler ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

6 Kasım Pazar’ın reyting sonuçları belli oldu. Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki yeni dizi ilk bölümüyle listenin kaçıncı sırasında yer aldı? İşte Düne dair reyting detayları..

Genel/Total kategorisinde 1.sırada Kanal D’de izleyiciyle buluşan “Yargı”, 2. sırada TRT1’de ekrana gelen “Teşkilat”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Yargı”, 2.sırada “Teşkilat” 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

Show TV’de ilk bölümü yayınlanan yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu Selin Tunç’un kaleminden çıkan Güzel Günler, ilk bölümüyle ne kadar izleneceği merak ediliyordu.Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker gibi oyuncular yer alıyor.

“Güzel Günler” dizisi Total’de 6., AB’de 5. sırada reyting listesinde yer buldu. Böylelikle dizi ilk bölümüyle reyting listesine vasat bir başlangıç yapmış oldu. Önümüzdeki haftalarda Güzel Günler’in zirveyi zorlayıp zorlayamayacağı merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu