Yerli DiziReyting

Show TV’nin iddialı dizisi Alev Alev ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

5 Kasım Perşembenin reyting sonuçları açıklandı. Show TV’de ilk bölümüyle ekrana gelen başrollerinde Demet Evgar, Hazer Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Alev Alev dizisinin nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak ediliyordu. İşte dün ilk 10’a ait reyting sonuçları..

Genel/Total kategorisinde 1.sırada ATV’de yayınlanan “Bir Zamanlar Çukurova”, 2.sırada Fox TV’de ekrana gelen “Mucize Doktor”, 3.sırada “Bir Zamanlar Çukurova”nın özeti yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Bir Zamanlar Çukurova”, 2.sırada “Mucize Doktor”, 3.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye” yer aldı.

Show TV’de ilk bölümü yayınlanan “Alev Alev” dizisi Total’de 6., AB’de ise 5. sırada yer aldı.

Alev Alev, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle ABC1 20+’da 5.45 izlenme oranı (rating), 12.47 izlenme payı (share), AB’de 4.79 izlenme oranı (rating), 11.69 izlenme payı (share) Total’de 5.84 izlenme oranı (rating), 12.88 izlenme payı (share) elde etti. Hayatın içinden gerçek konulara dikkat çeken ve kendine özgü bir dille ekranlara getiren dizi ilk bölümüyle gündeme yerleşti. #AlevAlev etiketi Twitter Türkiye’de 11 saat 5 dakika, dünyada ise 4 saat boyunca TT listesinde kaldı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu