Televizyon

Show TV’nin magazin programında sunucu değişikliği

Show TV’nin magazin programları Cumartesi ve Pazar Sürprizi’nde sürpriz bir sunucu değişiklik yaşandı.

Show TV’de yayınlanan magazin programı Cumartesi ve Pazar Sürprizi’nde sürpriz sunucu değişikliği… Programın sunucusu Buse İskenderoğlu dün son yayınını gerçekleştirerek, kariyerine yurtdışında yeni bir yön vermek için yaklaşık 4 yıldır keyifle sunduğu programa veda etti.

Yayının sonunda Cumartesi ve Pazar Sürprizi’ni başarıyla sunan güzel sunucu Buse İskenderoğlu görevine veda ederken yerini Sezgi Sena Akay’a devretti. İki sevilen isim, birbirlerine güzel temennilerde bulundu. Güzel sunucu Sezgi Sena Akay 4 Haziran Cumartesi gününden itibaren izleyiciyle buluşacak.

Sezgi Sena Akay heyecanını ve mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: “Değerli Show TV izleyenleri, sevgili Buse İskenderoğlu’ndan bu güzel görevi aldığım için çok mutluyum. Ben Sezgi Sena Akay gelecek haftadan itibaren hafta sonu her sabah Show TV’de Cumartesi ve Pazar Sürprizi’nde ve Pazar akşamları Bloomberg HT ekranlarındaki HT Kulüp programında sizlerin karşısında olacağım.”

Sezgi Sena Akay’ın sunumuyla Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi Cumartesi ve Pazar günleri 10.00’da canlı yayınla Show TV’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu