Yerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Üç Kuruş ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Üç Kuruş, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle, ekran macerasına başladı. Üç Kuruş ilk bölümüyle kaçınc oldu? Üç Kuruş’un da güne dahil olmasıyla pazartesi reytingleri nasıl etkilendi? İşte detaylar..

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisi, ekran macerasına başladı. Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başrolleri paylaştığı Üç Kuruş dizisi, ilk bölümüyle ne kadar izlendi?

Kantar Medya verilerine göre, Üç Kuruş dizisi; Total’de ikinci, AB’de dördüncü ve 20+ABC1’de de üçüncü olarak, iyi bir başlangıç yapmış oldu.

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma, pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yasak Elma, dün akşam yayınlanan bölümüyle, tüm kategorilerde birinci oldu.

atv’nin sevilen programı Esra Erol’da; Total’de üçüncü olurken, AB’ sekinci, 20+ABC1’de ise yedinci sırada yer aldı.

Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber; Total’de dördüncü, AB’de ikinci ve 20+ABC1’de de ikinci olarak, günün en çok izlenen haber bülteni oldu.

TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye; Totalde sekizinci, AB’de ikinci ve 20+ABC1Ede de dördüncü sırada yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu