ManşetYerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Acı Aşk sosyal medyayı heyecanlandırdı

Show TV’nin 20 Aralık Pazar (bugün) başlayacak yeni dizisi Acı Aşk için artık sayılı saatler kaldı. Acı Aşk’ın yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI  üstleniyor.

Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı Acı Aşk dizisinin müziklerini Kıraç’ın yaptı. Dizinin yönetmenliğini ise M. Çağatay Tosun yapıyor.

Acı Aşk’ın oyuncu kadrosunda;  Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın da kadrosunda bulunduğu, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor.

ACI AŞK’IN KONUSU

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)…

Acı Aşk dizisindeki kördüğüm izleyiciyi ne denli kendine çekecek.

Bu arada dizinin başrol oyuncusu Seçkin Özdemir’in fanları sosyal medyayı hareketlendirdi. Özellikle Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’nin hayranları AcıAşk BugünShowTVde etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla Twitter’da kısa zamanda TT oldular.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu