ManşetYerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Acı Aşk’ın konusu ne?

Show TV’nin yeni dizisi Acı Aşk ekran macerasına başlamak için gün sayıyor. Başrollerini Seçkin Özdemir, Selin Şekerci’nin paylaştığı dizinin yapımcılığını TMC/Erol Avcı yapıyor. Acı Aşk’ın yönetmenliğini ise Çağatay Tosun yapıyor.

Acı Aşk’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı, Türkü Turan

ACI AŞK’IN KONUSU

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

Acı Aşk’ın ilk fragmanı da dönmeye başladı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu