Yerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur’un oyuncu kadrosunda kimler var?

Jane Austin’in ölümünün 200. yıl dönümünde, “Aşk ve Gurur” adlı ölümsüz eserinden televizyon dizisine uyarlanan, Aşk ve Gurur adlı dizi Show TV’de ekrana gelmek için gün sayıyor.  Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın yaptığı Show TV’nin yeni dizisi “Aşk ve Gurur”un ikinci tanıtımı da yayında… Başarılı oyuncu Tülin Özen’in “Türkan” karakterini canlandırdığı dizide Mert Fırat, Alper Saldıran ve Damla Sönmez gibi Türk izleyicisinin dikkatini çeken oyuncular da yer alıyor. Aşk ve Gurur’un yayın günü henüz belli değil.

AŞK VE GURUR’UN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

blank

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini konu alan Aşk ve Gurur’un başrollerinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez yer alıyor. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Aşk ve Gurur”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yakında Show TV’de başlıyor.

 

AŞK VE GURUR’UN HİKAYESİ

Zeynep… Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır.

blank

Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

İşte “Aşk ve Gurur”un ikinci tanıtımı:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu