Yerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Kış Güneşi ne zaman başlayacak?

Show TV’de yeni bir dizi başlıyor: “Kış Güneşi”…Kış Güneşi dizisi ne zaman başlayacak ve Kış Güneşi’nin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte soruların cevaplarıyla ilgili detaylar…

Endemol Shine Türkiye’nin merakla beklenen yeni dizisi “Kış Güneşi” 23 Şubat Salı günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

İMKANSIZ BİR AŞK

Kış Güneşi’nde başrolleri Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in paylaşıyor. Dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlendiği dizinin yapımcılığını ses getiren dizi projelerine imza atan Endemol Shine yapıyor.  Show TV’nin merakla beklenen dizisi Kış Güneşi, ‘Kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi’ anlatıyor…

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in yanı sıra Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş ve Hakan Boyav gibi dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Kış Güneşi” 23 Şubat Salı günü saat 20.00’de Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak.

KIŞ GÜNEŞİ’NİN İKİNCİ FRAGMANI YAYINDA

‘Kış Güneşi’nin ikinci tanıtımı da yayınlandı.

İşte Kış Güneşi’nin 2. frgamanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu