Yerli Dizi

Show TV’nin yeni dizisi Yuvamdaki Düşman’ın başrol oyuncuları belli oldu

Show TV’nin yakında başlaması beklenen yeni dizisi “Yuvamdaki Düşman”ın oyuncu kadrosu belli oldu. Yeni dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağı öğrenildi. Peki, Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde ve oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? İşte, yeni dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar…

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Yeni dizi projesinin başrol oyuncu kadrosunda; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan’ın yer alacağı haber veriliyor.

Düş Gezginleri’nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman’ın oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi güçlü isimler yer alıyor.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN’IN HİKAYESİ

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak? Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim hikayesiyle izleyicileri ekrana bağlayacak.

Yeni dizinin yayın günü henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde yayın tarihinin belli olması bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu