Televizyon

Show TV’nin yeni yemek yarışması Lezzet Akademisi’nde kimler var?

Show TV’de yeni bir yemek yarışması başlıyor. Yeni program  Lezzet Akademisi 10 Şubat pazar günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Yarışmada ilginç isimler yer alıyor. Show TV’nin yeni yemek yarışmasını  televizyon izleyicisinin tanıdığı Sedef İybar sunuyor. Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan ise yarışmada şeflerin koçluğunu yapacak.

LEZZET AKADEMİSİ JÜRİSİNDE KİMLER VAR?

BKM’nin yapımcılığında çekilen ‘Lezzet Akademisi’, Türk mutfağının en değerli lezzetlerini titizlikle hazırlayıp, yeniliklerle sunulacağı genç şef adaylarını yarıştıracak. Şeflerin koçluğunu, Berfin Erdoğan yaparken Aylin Yazıcıoğlu, Danilo Zanna ve İsmet Saz gibi yemek ustaları jüride yer alıyor. Lezzet Akademisi’nde, her hafta bir de ünlü isim puan verecek. 6 şef adayının, 13 hafta boyunca hayalleri için yarışacağı yarışmanın ilk konuk jürileri ise Şef Feridun Ügümü ve oyuncu Ezgi Mola oldu.

‘Lezzet Akademisi’nde şef adayları, bu hafta 1. etapta karnıyarık ve domatesli pilav yapacaklar. 2. Etapta ise aynı malzemeleri yaratıcı ve yenilikçi düşünceleriyle harmanlayıp sofraya getiriyorlar.

Şef adayları, jüriyi hazırladıkları yemeklerle tatmin edebilecekler mi? Dolmalardan böreklere, köftelerden patlıcan yemeklerine kadar yüz yıllardır severek yediğimiz ne varsa, hakkıyla pişirmeye çalışacaklar.

Lezzet Akademisi Pazar günü saat 16.15’te yayınlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu