TelevizyonM.Bey/Özel

Sibel Can ile Hakan Altun’un programı hangi kanalda yayınlanacak?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Ünlü sanatçılar Sibel Can ve Hakan Altun yeni bir programa başlıyor. Ünlü ikilinin yolları ilk defa bir programda kesişti. İkilinin yeni programının yayınlanacağı kanal ise Kanal D oldu.

Şu sıralar Kanal D stüdyolarında hummalı bir çalışma var. Bunun nedeni ise ünlü sanatçılar Sibel Can ve Hakan Altun’un yeni bir programa başlayacak olması. MEDYABEY’e gelen duyumlara göre yeni ve iddialı programın dekor çalışmaları son sürat devam ediyor.

Yapımcılığını PH Yapım ve Polat Yağcı’nın sahibi olduğu Poll Production’ın üstlendiği programın kesinleşmesinden sonra dekor çalışmalarına hız verildiği haber veriliyor.

Ünlü ikilinin yer alacağı programda hayatlarını kaybeden müzik dünyasında iz bırakmış sanatçıların sevilen şarkılarına yer verilecek.

Dekorun yetişmesi durumunda bu ay sonu olmadı Mart ayı içinde programın Kanal D’den ekranlara gelmesi bekleniyor.

Sibel Can ve Hakan Altun, uzun bir ekran sessizliğinin ardından Star TV’de İbo Show programına katılmışlar ve sevenleriyle hasret gidermişlerdi.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu