Magazin

Sibel Can mahkemeye başvurarak yaşını küçülttürdü

Sibel Can’ın babası Engin Cangüre’nin otuz iki yıl önce sahneye kızının sahneye çıkabilmesi için yaşını 6 yıl büyütmesine ilişkin açtığı davada karara bağlandı. Mahkeme aldığı kararla Sibel Can’ın yaşını küçülttü.

Ünlü sanatçı Sibel Can, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne doğum tarihinin değiştirilmesiyle ilgili dava açtı. Can, davasının karar duruşmasına katılmadı. Mahkeme İstanbul Fatih Karagümrük nüfusuna kayıtlı Sibel Cangüre hakkında daha önce Fatih 2 Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından verilen kararının ortadan kaldırılmasına ilişkin bir karar aldı. Mahkeme, nüfus kaydına göre 1 Ağustos 1964 doğumlu gözüken Sibel Can’ın doğum tarihinin 1 Ağustos 1970 olarak düzeltilmesine karar verdi.

SİBEL CAN 1970 TARİHİNDE DÜNYAYA GELDİ

Sibel Can, mahkemeye babası Engin Cangüre’nin yaşını 1985 yılında 6 yıl büyüttüğünü belirterek, asıl doğum tarihinin 1970 yılı olduğunu öne sürerek başvurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu