Televizyon

Sibel Can ve Hakan Altun’un yer aldığı yeni programın tarihi belli oldu

Sibel Can ve Hakan Altun ikilisinin Kanal D’de yeni bir müzik eğlence programına başlayacağını ilk kez MEDYABEY duyurmuştu. Programın başlama tarihi belli oldu. Türk müziğinin önde gelen isimleri Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ilk kez aynı aynı projede buluşacak.

25 Şubat’ta Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak olan yeni müzik ve eğlence programı “Şarkılar Bizi Söyler”in tanıtımı dikkat çeken bir tanıtıma sahne oldu.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği programın tanıtım filmi ekrana gelir gelmez hem izleyicilerden, hem de sosyal medya kullanıcılarından büyük övgü aldı.

İstanbul’a yakın şirin bir köyde çekilen tanıtım filminde yaklaşık 100 kişilik bir ekip çalıştı ve çekimler tüm gün sürdü.

 

Sibel Can’ın kostümü ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktığı tanıtımda, Hakan Altun kamyonu kullanmaya çalışırken eğlenceli anlar yaşadı. Hüsnü Şenlendirici ise kamyonun kasasında çaldığı klarneti ile tanıtıma renk kattı.

Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun’un yaptığı programda, Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle onlara eşlik edecek. Can, Altun ve Şenlendirici’nin muhteşem şarkılarla izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacağı “Şarkılar Bizi Söyler”, 25 Şubat’ta Kanal D ekranlarında olacak.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu