Magazin

Şiddet iddiasında Ozan Güven’e bir tepki de Hadise’den

Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz’un şiddete maruz kaldığını iddia ettiği yolundaki açıklamasının ardından zor günler yaşıyor. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in ardından Bulutsuz’a bir destek de ünlü popçu Hadise’den geldi.

Oyuncu Ozan Güven’den dayak yediği iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz, konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada darp edildiğini dile getirmişti.

Bulutsuz açıklamasında “Bir saatten fazla süren ağır bir fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermedi” ifadelerini kullanmıştı.

Bu şiddet olayının ardından sosyal medyada Ozan Güven’e tepki gösterildi. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in ardından Hadise de Ozan Güven’e tepki gösteren isimlerdendi.

Hadise açıklamasında “Bu tarz erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz. Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz ama ne olursa olsun kadına el kaldıramazsın” dedi.

Hadise, paylaşımın devamında ise şu ifadelere yer verdi:

“Hayatınızda ne yaşadıysanız neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın! Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil…”

eaeaeea

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu