Magazin

Sıla ve Ahmet Kural yılın magazin olayına imza attı…El ele görüldüler iddiası!

Ünlü şarkıcı Sıla, oyuncu Ahmet Kural ile aşk yaşamaya başladığı haberi magain gündemine bomba gibi düştü… Sıla ve Ahmet Kural’ın Bodrum’da bir mekandan el ele çıktıkları haber veriliyor. İkili arasındaki aşkın yaza damga vuran ilk magazin bombası olduğu konusunda ise herkes hemfikir.

MAGAZİN BASINI SILA VE AHMET KURAL’I KONUŞUYOR

Sıla ve Ahmet Kural, Bodrum’da bir mekanda baş başa yemek yediler… İkili yemekten sonra mekandan el ele ayrıldı. Tatilcilerin meraklı bakışlarına aldırış etmeden el ele yürüyen ikili, herkesin şaşkın bakışları arasında yollarına devam etti.

YAZIN İLK MAGAZİN BOMBASI SILA’DAN

Ahmet Kural’ın Bodrum’da Sıla ile gizli gizli görüştüğü bildiriliyor.görgü şahitlerinin iddiasına göre bir mekanda romantik bir yemek yedikten sonra hiç çekinmeden ünlü popçudan el ele tutuşup yürümeye başladı. Yılın aşk bombasının tarafları şimdilik sessiz kalmayı tercih etse de ilişkilerinin seyrine göre bu durumu açıklayıp açıklamayacaklarına karar verecekleri konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu