Televizyon

Simge Fıstıkoğlu’ndan Volkan Demirel açıklaması

Ülke TV’de Arafta Sorular’a konuk olan Simge Fıstıkoğlu, Volkan Demirel’le ilgili attığı tweete açıklık getirdi. Ünlü sunucu attığı tweetin başına “’Volkan Demirel’e küfür edilmesini doğu bulmuyorum ama…’ ifadesini eklemem gerekirdi. 140 karakterin azizliğine uğradım” dedi.

Türkiye’nin Kazakistan’la oynadığı karşılaşma öncesi küfürler yüzünden stadı terk eden Volkan Demirel’i sosyal medyada eleştiren Simge Fıstıkoğlu, yaşananlarla ilgili Esra Elönü’nün sunduğu Arafta Sorular programında konuştu.

“140 Karakterin Azizliği”

Attığı tweetin eksik olduğunu söyleyen Fıstıkoğlu, “Başına ‘Volkan Demirel’e küfür edilmesini doğu bulmuyorum ama…’ ifadesini eklemem gerekirdi. 140 karakterin azizliğine uğradım. Derdimi en kısa anlatmaya çalıştım ama eksik kaldı” dedi. Fıstıkoğlu, Volkan Demirel’in hareketini profesyonel bulmadığını da ekleyerek şöyle devam etti:

“Sorun Fenerbahçeli Olması Değil”

‘‘Burada tepki Volkan’ın Fenerbahçeli olmasına değil. O statta Galatasaray’dan ayrılan Caner Erkin de var. Galatasaraylılar’ın çok özlediği ve bir kısmının bence kırgın olduğu Arda Turan da var. Neden onlara küfür edilmiyor. Sorun Fenerbahçeli olmak olsaydı Caner Erkin’e de küfür edilirdi. Onun sportif kariyerinde girdiği başka polemikler yüzünden küfür edildiğini anlatmak istemiştim. Sanal linçe uğradım.’’

‘‘Neden Ben Diye Düşün Volkan’’

Türkiye’nin Kazakistan’la oynadığı karşılaşma öncesi küfürler yüzünden stadı terk eden Volkan Demirel’i sosyal medyada ‘‘böyle kritik maçta tepki görüyorsan ‘neden ben?’ diye düşüneceksin ve bir zahmet özeleştiri yapacaksın (yapabilirsen)’’ yorumuyla eleştiren Simge Fıstıkoğlu, sosyal medyada ağır küfürlere maruz kalmıştı. Sarı lacivertli taraftarlarca adeta linç edilen sunucu “Volkan’a küfür edilmesini protesto edenler şimdi bana küfrediyor” diyerek tepkisini dile getirmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu