Yerli Dizi

SİNA KOLOĞLU’DAN TRT’YE LEYLA İLE MECNUN TAVSİYESİ

TRT’de yeni dönemde yayınlanıp yayınlanmayacağı çok tartışılan ve TRT’nin aldığı kararla yayınlamayı düşünmediği Leyla İle Mecnun dizisi tamamen bitti mi yoksa projenin başka bir kanalda yayınlanma ihtimali sözkonusu mu?

Milliyet Cadde’nin yazarı Sina Koloğlu, dizinin yapımcısı Eflatun Film’e dayanarak şirketin başka bir kanal arayışının olmadığına dikkat çekiyor. Bu durumda Leyla İle Mecnun hayranları dizinin bugüne kadar çekilen bölümlerini seyrederek kendilerini avutmuş olacaklar.

TRT’nin dizinin eski bölümlerini tekrar yayınlama sinyalini verdiğini yazan Koloğlu, bu tavrın etik olmayacağını iddia etti. Bu konu için ” Ayıptır, yayınlamasın” ifadesini kullanan Koloğlu, ” Bu dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmamasının nedenleri belli. Diğer gerekçeler ise onun sosu. Bu soslu halinde alıp da sanki bir şey olmamış gibi “Buyrun ille de “Leyla ile Mecnun” isteyenler izlesin” diye ekrana getirmek gerçekten yakışık almaz. Kurum hiç olmazsa bu anlamda dürüst davranmış olur.” diye yazdı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı