Yerli Dizi

Sinan Akçıl ile sevgilisi Otilla imam nikahlı mı?

Magazin dünyasının sevilen ismi şarkıcı Sinan Akçıl öyle bir açıklama yaptı ki kafaları karıştırdı. “Sinan Akçıl ile sevgilisi Otilla imam nikahı mı kıydı?” sorusunu akla getiren bu açıklama sonrasında gözler Sinan Akçıl’a yeniden çevrilmiş oldu. Sinan Akçıl ve Otilla imam nikahlı mı yaşıyorlar? Sinan Akçıl evlilik hakkında neler söyledi?

Beyaz TV’de Mert Doğan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Mertçe Sohbetler’e katılan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Hayatıma giren 3 kadına da evlilik teklif ettim. Kabul ettiler. Ama iş resmiyete dökülmeden ayrıldık. Bugüne kadar 2 kez imam nikahı ile evlendim. Kim olduklarını söylemem.” diyen Akçıl kafaları karıştırdı doğrusu.

Ebru Şallı konusunu kapattı

“Ebru Şallı ile yeniden bir araya gelirler mi?”sorusuna “Ebru Şallı ile bir araya gelmemiz artık mümkün değil.” şekilde yanıtlayan Akçıl şimdiki ilişkisi hakkında konuşmaktan daha çok keyif alıyor gibiydi.

Akçıl Otilia ile çok mutluyum. Kendisi Kur’an okuyor, Müslüman olmayı düşünüyor. Ben de kendisine yardımcı oluyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu