Magazin

Sinan Akçıl’dan hayranlarına üzücü haber! Sinan Akçıl son dakika sağlık durumu..

Son dönemin sevilen şarkıcılarından Sinan Akçıl hayranlarını üzdü. Halı saha maçı sırasında dizinden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı dizinde oluşan menisküs yırtığı başlangıcı sebebiyle ameliyata alındı. Sinan Akçıl’ın sağlık durumu şimdi nasıl? Ayrıntılar Medyabey’de..

Halı saha maçı sırasında dizinde başlayan menisküs yırtığı sebebiyle acilen ameliyata alınan ve 3 saat süren bir oyerasyon sonucu 2 gece hastanede yattıktan sonra taburcu edilen Sinan Akçıl’ın “Sağlık durumu nasıl?” sorusuna yanıt sosyal medyadan geldi.

Genç kızların sevgilisi şarkıcı Sinan Akçıl, sağlık durumu hakkında İnstagram hesabından bir açıklama yaparak hayranlarına durumun anlattı. Hayranlarını panik etmemek için ameliyat haberini gizlediğini belirten Akçıl,

“Şimdi bilirler ki beni sevenleri panikletmemek için asla böyle paylaşımlar yapmam, gizlerim, ama 2 gecedir bulunduğum hastahaneyi sık sık ziyaret eden sevgili gazeteci dostlarım, ben iyiyim merak etmeyin ve biz az önce kimseye görünmeden çıktık oradan haberiniz olsun. Başka şeyler yazabilirsiniz diye de ben söyleyeyim, halı sahadan sonra anlaşıldıki meniskus yırtığı başlangıcı olmuş, hallettik 3 saatlik operasyonla. Kendi gazetemden yazayım dedim yanımda olan herkese sonsuz teşekkürler, iyi hafta sonları” mesajını paylaştı.

Başa dön tuşu