Magazin

Sinan Akçıl’dan örnek çağrı…”Sadece anons yaparak olmaz o iş!”

Ünlü popçu Sinan Akçıl’dan takdir gören davranış…Sinan Akçıl, sosyal medya Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ünlülere adeta çağrı yaptı. Ünlü popçu, arkadaşlarından sadece videolu paylaşım yapmak yerine taşın altına ellerini koymaları gerektiğinin altını çizdi.

SİNAN AKÇIL’DAN TAKDİR GÖREN KAMPANYA

Sinan Akçıl, anlamlı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Şarkıcı veya oyuncu arkadaşlarım sadece anons yapıp uyararak olmaz bu iş. Herkes bir adım ileriye götürsün duyarlılığını, ülkesine ve büyüklerine olan sevgisini. Ben kendi adıma ilk adımı atıyorum. 60-65 yaş üstü ihtiyacı olan 100 kişiye yardım yapmak istiyorum. Gerekli paketleri hazırlatıyoruz. Un, makarna, pirinç, su, meyve suyu, kolonya dahildir hazırlanan paketlerimize…Hazırlayıp İçişleri Bakanlığımıza teslim edeceğiz, onlar ulaştıracaklar gereken kişilere…

Sinan Akçıl’ın bu paylaşımı : #evde kal ama olaylara seyrici kalma..yardım açıklamamız ektedir..herkesten bir adım görmek isterim,gizli değil açık açık yapılsın ki örnek olsun🇹🇷” notuyla paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu