Müzik

Sinan Akçıl’ın “Şarttır” şarkısının klibi rekora gidiyor

Sinan Akçıl yeni single çalışmasıyla önemli bir başarının altına imza attı. Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan’ın, Akçıl Production etiketiyle yayınlanan “Şarttır” isimli “single” tekli çalışması, video klibiyle 45 günde 30 milyondan fazla izlendi.

Ünlü popçu Sinan Akçıl, haberi sosoyal medyadan takipçilerine duyurdu. Single çalışmasının başarısından dolayı mutlu olan Akçıl sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Şarttır isimli şarkının sözleri Sinan Akçıl’a ait. Bestesi anonim olan Şarttır şarkısının düzenlemesini ise Okan Akı yaptı.

Müzik kanallarında dönmeye devam eden klibin başarısı adeta parmak ısırttı.

Sinan Akçıl yeni şarkısı ‘Şarttır’a çektiği klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu yapmıştı. XFactor yarışmasındaki keşfi Ferah Zeydan ile düet yapan Akçıl, video-klipte Japonya’da bir karaoke kulübünde Japonlara “Şarttır” şarkısını Türkçe söyletmeye çalıştı.

Video klipte, Tokyo’dan özel olarak gelen Japon mankenler de yer aldı. Video klipte bir garson kızı canlandıran Kate Moss’un yeni veliahtı olarak gösterilen Ukraynalı top model Alona Andriyuk ile Akçıl’ın sahneleri de çok konuşulmuştu.

Şarttır şarkısı için “yazın kapanış hit şarkısı” yorumları yapılmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu