Spor

Sinan Engin gelen tepkiler üzerine özür diledi

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Sinan Engin, geçen hafta yayınlanan Derin Futbol programında canlı yayında hamburger yemelerine gelen tepkiler üzerine izleyicilerden özür diledi.

BU GÖRÜNTÜLER BİZE YAKIŞMADI

Sinan Engin programda yaşanan hakkında, “Bu görüntü bize yakışmadı. Amacımız tabi ki kimseyi imrendirmek değil ama eve gittiğimde karım bile bana ’yuh’ dedi. Biz de hatalar yapabiliyoruz. Açık konuşayım, bu görüntü bize yakışmadı. Bizi seyredenlerden tekrar tekrar özür diliyorum.” şeklinde konuştu.

ERTEM ŞENER DE AÇIKLAMA YAPTI

Derin Futbol programının moderatörü Ertem Şener konuyla ilgili “Dün gece Derin Futbol’da “yemek yediler millet baktı” şeklinde eleştiriler var. Madem rahatsız olundu TV’lerde yemek programları kaldırılsın. Yarışma programlarında ki bence doğru yapılıyor, yemek ödüllü yarışmalar yapılıyor . Yani anlayacağınız insanlar bahane arıyor. Derin Futbol’da yemek yediler vs vs diye eleştiride bulunan dostlarımıza az önce yazdıklarımı da göz önüne almalarını rica ediyorum. Evet yine de yemek konusunda hassas olan izleyenlerimizden özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Bu arada Sinan Engin ağzına tek lokma et vs koymadı dün gece programda. Sinan Abiye haksızlık yapmasın kimse.” şeklinde açıklama yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu