Magazin

Sinem Kobal gelin başını 10 bin dolara yaptırıyor

Sinem Kobal’ın gelin başı Kenan İmirzalıoğlu için 10 bin dolara patlayacak. Önümüzdeki ay evlenecek olan ünlü çift evlenecekleri adada kusursuz bir düğün planlarken, Sinem Kobal’ın gelin başı yaptırmak için yapacağı kuaför masrafı ise dudak uçuklatıyor.

Tarihler Mayıs’ın 14’ünü gösterdiğinde Sinem Kobal yıllardır hayalini kurduğu o gelinliği giyecek. Ünlü film yıldızı aktör Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturacak Sinem Kobal düğünü için hazırlıklar aşamasında kuaför sıkıntısı yaşamamak içn kendi kuaföründeki 15 kişilik ekibi adaya götürecek iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu kuaför harcamalarının bedelinin ise yaklaşık 10 bin dolar olacağı tahmin ediliyor. Kuaför ekibi düğünden bir gün önce adada hazır bulunacak.

Düğün masrafı ise 600 bin lirayı buluyor

Kenan İmirzalıoğlu düğün öncesi kendileri ve katılacak misafirleri için 3 günlüğüne otel kapattı. İmirzalıoğlu, kendileri ve konukları için üç oteli üç günlüğüne kapattı. Törenin yaklaşık maliyetinin 600 bin lirayı bulacağı konuşuluyor.

Tüm masraflar damada ait iddiası 

Magazin kulislerinde şu an en çok konuşulan konu Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu düğünü hakkında. Özellikle gelin hanımın tüm masraflarının damada ait olduğu yönünde fısıltılar dolaşıp duruyor İddialara göre; Sinem Kobal’ın düğünle ilgili her alışverişinin faturasını İmirzalıoğlu’nun Mir Prodüksiyon Tanıtım Turizm ve Yapı Endüstrisi Ticaret Limited Şirketi’ne kestirdiği, böylece o giderlerin vergiden düşüleceği belirtiliyor.

Sinem Kobal bekarlığa veda partisi de düzenliyor

Sinem Kobal, düğünden önce Zekeriyaköy’deki bir kız arkadaşının villasında bekarlığa veda partisi de verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR