Medya

Şirin Payzın’ın canlı yayındaki öfkeli tavrı sosyal medyadan tepki aldı

CNN Türk’te yayınlanan Ne Oluyor programında konu Cumhuriyet gazetesine yapılan FETÖ kapsamındaki operasyon ve gözaltılardı. Programın moderatörü Şirin Payzın’ın zaman zaman program konuklarına yönelik sert ve yanlı tutumu tepki çekti. Şirin Payzın’ın özellikle Ersan Şen’e yönelik tavrına karşı tepkiler yükseldi.

Şirin Payzın’ın canlı yayındaki tarafgir tutumu sosyal medyanın da dikkatinden kaçmadı. Sosyal medyada Şirin Payzın’ın tavırlarına tepkiler vardı. İzzet Çapa, Nuh Albayrak, Şirin Payzın’a tepkiliydi.

İzzet Çapa, kişisel hesabından “Zamanında konukları azarlama konusunda Nevşin Mengü’ye haksızlık etmişim. Şu anda CNN Türk’te Şirin Payzın onu mumla aratıyor.” diye yazdı.

izzet-capa

Nuh Albayrak da “Bana bir programda böyle bir saygısızlık yapılsa o anda orayı terkeder, bir daha da uğramam. CNN Türk’te resmen onur katliamı yapılıyor…” şeklinde paylaşımda bulundu.

nuh-albayrak

Şirin Payzın’ın tavrı, diğer pek çok sosyal medya kullanıcılarının da gündemindeydi. Yapılan yorumlarda Payzın’ın tarafgir ve kaba tavrı eleştirildi.

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı