Yerli Dizi

Siyah İnci dizisi ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Star TV’nin son dönemde güvendiği dizi projelerinden biri olarak gösterilen, başrollerinde Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı “Siyah İnci” dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar, Ver Elini Aşk gibi dizilerle reyting rekabetine giren Siyah İnci, ilk bölümüyle reyting tablosuna parlak bir giriş yapamadı.

SİYAH İNCİ İYİ BAŞLANGIÇ YAPAMADI

Star TV’nin yeni dizisi “Siyah İnci” dün akşam ekrana gelen ilk bölümüyle Total kategorisinde 12’nci, AB’de 9’ncu, ABC1 kategorisinde ise 11’nci sırada yer aldı.

28 Eylül Perşembe günü Total’de FOX’ta ekrana gelen “Bizim Hikaye” dizisi 1. sıraya otururarak Kanatsız Kuşları tahtından etti. Atv’de yayınlanan “Kanatsız Kuşlar”ın2. sırada kaldı.3. sırada ise TRT 1’de ekrana gelen “Atiker Konyaspor – V.Guimaraes” karşılaşması yer aldı.

AB kategorisinde ise  “Atiker Konyaspor – V.Guimaraes” karşılaşması 1. sırada yer alırken, 2.’lik “Bizim Hikaye”nin oldu. Kanatsız Kuşlar ise kendisine 3. sırada yer bulabildi.

Bu sonuçlarla Fox TV’nin yeni dizisi Bizim Hikaye, Atv’nin perşembe günlerinin birincisi olan Kanatsız Kuşları tüm kategorilerde geçmiş oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu