Magazin

Skandal görüntülerle ilgili Şebnem Bozoklu’nun avukatından açıklama

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu’nun bugün medyada çıkan görüntüleri şok etkisi yaptı. Eşiyle sorunlar yaşayan boşanacakları yönünde haberler çıkan ama halen hukuken evli görünen Bozoklu zor durumda kaldı. Denizde sevgilisi ile görünen ve dahası iç çamaşırlarıyla denize giren Bozoklu’nun avukatı skandal görüntüyle ilgili açıklama yaptı.

Şebnem Bozoklu’nun avukatı medyada bugün çıkan görüntüler üzerine, ünlü ismin eşinden ayrılmak için geçen hafta talimat verdiğini açıkladı.

Geçen aylarda 6 yıllık eşi Emre İzer’le boşanma kararı aldıkları iddiasıyla gündeme gelen Şebnem Bozoklu’nun bu sabah Bodrum’da bir gençle dudak dudağa görüntülenmesi haberleri magazin gündemine adeta bomba gibi düştü.

Henüz eşinden resmi olarak boşanmayan Bozuklu’nun Gündoğan’daki bir villanın iskelesinde, adı bilinmeyen gençle samimi görüntüleri ve iç çamaşırı ile denize girmesi magazin medyasında şok etkisi yaptı.

Gelen yoğun tepkiler üzerine Şebnem Bozoklu sosyal medya hesaplarını gizledi. Ve İzer-Bozoklu çiftinin avukatlarından bir açıklama geldi. Çiftin avukatı ikilinin arasındaki ilişkinin fiili olarak 10 ay önce bittiğini ve resmi boşanma için gerekli talimatı kendisine geçen hafta bildirdiklerini söyledi.

İşte İzer-Bozoklu çiftinin avukatı Bahar Varol’dan gelen basın açıklaması:

Müvekkillerim Şebnem Bozoklu ve Emre İzer’ in evlilikleri 10 aydır fiili olarak bitmiş; resmi olarak da sonlandırılması için yasal süreci başlatmam adına, karşılıklı anlaşarak gerekli talimatı geçtiğimiz hafta tarafıma vermişlerdir.
Adli yargıya intikal etmiş bu süreçte taraflar hakkında gizlice görüntülenerek haber yapılması ve yanlış bir algı oluşturulması sebebiyle,
Yine tarafların ortak kararıyla gizli tuttuğumuz bu süreci tüm kamuoyu ile paylaşma zarureti doğmuştur.
Yapılacak haberlerde yasalar ve gazetecilik etiği gereği saygı çerçevesinin korunmasını önemle rica ederim.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı