Magazin

SKANDALLAR PRENSİ JUSTIN BIEBER!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber’ın skandalları bitmek bilmiyor. Bu sefer de bir dayak olayına karıştığı iddia edilen Bieber zor durumda. Şarkıcının adı skandallarla anılır oldu.

Justin Bieber ve korumaları tarafından dövüldüğünü iddia eden Wayne Rennalls, basının karşısına çıktı ve yara izlerini göstererek saldırganların arasında Bieber’ın da olduğunu açıkladı.

SKANDALLARI BİTMİYOR

Justin Bieber’ın başı dertten kurtulmuyor. Son birkaç ay içinde adı birçok kavgaya karışan, hayranlarının üzerine tüküren ve çıplak fotoğrafları internete düşen Kanadalı yıldız, hakkındaki suçlamaların mahkemeye taşınmasıyla zor duruma düştü. Bieber’ın son vukuatı ise New York’taki South Pointe adlı gece kulübünün çıkışında karıştığı kavga. Kulüp çıkışında Bieber ve korumaları tarafından dövüldüğünü iddia eden model Wayne Rennalls, önceki gün basının karşısına çıktı.

DAVALARLA BOĞUŞUYOR

Wayne Rennalls, Bieber’la birlikte kulübe gelen kızlarla dans ettiği için ünlü yıldızın korumaları tarafından dövüldüğünü iddia ederken, Bieber’ın da bizzat kavgaya katıldığını ve kendisine tekme attığını söyledi. Yüzündeki yara izlerini basın mensuplarına gösteren Rennalls’ın avukatı, Bieber’a dava açtıklarını ve tazminat talep edeceklerini ifade etti. Daha önce de benzer bir suçlamayla karşıkarşıya kalan Bieber’ın şu an devam eden beş farklı saldırı davası bulunuyor.

Acunn.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu