Yaşam

Slither io hileleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı

Son dönemlerin popüler oyunlarından birisi olmayı başaran Slither io milyonlarca kullanıcıya ulaşarak başarısını ispat etti. Android ve İOS işletim sistemlerinden ve web üzerinden oynanabilen oyun Pokemon Go’nun popüler olmasıyla geri planda kalsa da başarısını sürdürmeye devam etti. Slither io hileleriyle bugüne kadar birçok oyuncu oyunda başarılı performans sergiledi.

Oyunla ilgili bugüne kadar birçok dedikodu çıksa da sevilen oyun son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olmayı başardı. Dünya genelinde günden güne popülerliğine popülerlik katan oyun geçmişte Nokia cihazlarında bulunan Snake oyununa benzemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Telefon, tablet ve bilgisayardan online olarak oynanan Slither io bugüne kadar birçok oyuncunun oynadığı uluslararası bir oyun olma başarısını gösterdi. Eski cihazlarda Snake adıyla oynanan bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi de online olarak birçok ülkeden binlerce insanla oynanabiliyor olabilmesidir.

SLİTHER İO NASIL OYNANIR

Oyunun yapımcılığını üstlenen firma Slither io ile birlikte Agar.io gibi birçok oyunu piyasaya sürerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyunun hileleri ve skinleriyle ilgili Google’da birçok aratma yapıldı. Kısa sürede herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Slither io kullanıcılarının artması herkesi şaşırttı.

SLİTHER İO DİKKAT ÇEKMEYE DEVAM ETTİ

Küçük bir yılan şeklinde başlayan oyunda yemler yenildikçe yılan büyümeye başlıyor. Agar.io ve Slither io’nun yapımcısı Thorntree Studios bu oyun sayesinde dünyada popüler bir yapım şirketi oldu. Slither io ABD’de uygulama ve oyun kategorisinde birinci olma ünvanına sahip oldu. Türkiye’de yapılan araştırmalara göre ise en çok indirilen üçüncü oyun olma avantajını yakaladı.

HANGİ CİHAZLARDAN OYNANABİLİR?

Milyonlarca kullanıcısı bulunan oyun, Web, Android ve İOS yazılımları üzerinden oynanabiliyor. Bazı cihazlarda sorunlar yaşayan oyun donadabiliyor. Bu sebeple kullanıcılar oyunu daha çok web üzerinden oynamayı tercih ediyor. Oyun başta kullanıcı adı tercih edilerek başlıyor ve oyundaki küçük yılan yemleri yedikçe büyüyor. Slither io’da hemen sağ köşede Top 10 adlı bir listede bulunuyor. Bu listede ise oyunun en çok puan alan on kişisi sıralanıyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı