Magazin

Şöhret Ahmet Kural’ın başını döndürdü

Çalgı Çengi İkimiz filmi şu anda vizyonda olan muhteşem ikilinin tek kaşlı yakışıklısı Ahmet Kural yine çapkınlık turunda objektiflere yakalandı. Daha önce 3 güzelle görüntülenen Ahmet Kural bu kez de Asmalımescit yakınlarında 2 güzel kadın ile görüntülendi.

Ahmet Kural gecelerde görülmeye devam ediyor. Karaköy’deki Mitte adlı mekanda yalnız başına eğlenen oyuncunun daha sonra iki kadınla yakınlaştığı ve mekanda saat sabah 04.30’a kadar dans ettiği belirtiliyor. Daha sonra mekandan ayrı ayrı çıkan Kural ve bahsi geçen güzellerin Asmalımescit’te tekrar oyuncu ile bir araya geldiği ve bir büfeden 4 puro aldıktan sonra bir otele doğru ilerledikleri iddia ediliyor. Otele giderken bir anda gazetecileri karşısında gören Ahmet Kural’ın karşısında gazetecileri görünce sinirlendiği ve muhabirlere “Sizden bize rahat yok mu?” diyerek bağırdığı belirtildi.

Geçtiğimiz gecelerden birinde de Nişantaşı’nda üç güzelle objektiflere yakalanan Ahmet Kural’ın öyle görünüyor ki şöhret başını çoktan döndürmüş. Çalgı Çengi İkimiz filminde de birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşı Murat Cemcir’in HT MAGAZİN’e birlikte verdikleri röportajda, “Kafamıza göre her gece feneri orada burada söndüremeyiz. Onunla bununla kalkamayız.” söylediği sözler ise Kural için bir gönderme olarak yorumlanıyor…

Başa dön tuşu