Televizyon

Solmaz Kaan’ın babsıyla tanıştı Nurullah çıldırdı

Evleneceksen Gel’de Solmaz ve Kaan heyecanı… Show TV’de ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. ‘Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Kaan ve Solmaz, evlilik yolunda önemli bir adım attı.

Uzun süredir bir ayrılıp bir barışan ikili aradaki buzları eriterek Kaan’ın İzmir’deki babasının yanına gitti. Solmaz’ın Kaan’ın babasıyla tanışma görüntüleri stüdyoda Nurullah’ı çileden çıkardı.

Destekten TR

Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Kaan ve Solmaz, zun süredir bir ayrılıp bir barışıyordu.  İkili, son günlerde aradaki buzları eritti. Solmaz ve Kaan, Kaan’ın İzmir’deki babasının yanına gitti. Solmaz’ın Kaan’ın babasıyla tanışma görüntüleri Nurullah’ı kıskandırdı.

Destekten TR

Solmaz’ın Kaan’ın babasıyla tanıştığı o anları izlemek için tıklayın

Destekten TR

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR