Yerli Dizi

Solmaz, Seda Sayan’da göbek attı, Acun’dan başrolü kaptı

Evleneceksen Gel adlı izdivaç programında gelen hiçbir talibini beğenmemesi ve sürekli göbek atmasıyla zaman zaman programda Seda Sayan’dan bile rol çalan Solmaz Çiros, Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanacak Roman dizisinde sözde aşkı Kaan ile başrolü kaptı. Solmaz ve Kaan’ın başrol oynayacağı projede ünlü bir isim daha var, kim bu isim?

Seda Sayan’ın adından en çok söz ettiren gelin adayı Roman kökenli Solmaz, yine bir Roman dizisinde başrol ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun’un da yer alacağı dizi TV8’de yayınlanacak.

Seda Sayan Solmaz’ın TV8’e transferini Twitter’dan duyurdu:

“Çok eğleneceğiniz, eski mahalle sıcaklığını hissedeceğiniz yepyeni projemiz “Aşk-ı Roman” ağustos sonundan itibaren haftaiçi her gün tv8 ekranlarında yer alacak! Aşk-ı Roman’ın yayın tarihi ve saati için takipte kalın…”

Yapımcılığını Global Medya’nın üstleneceği; Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in başrolde oynayacağı, Tayfun’un da rol alacağı Aşk-ı Roman adlı dizi; Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de Ağustos ayından itibaren hafta içi her gün ekranlara gelecek.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı