Sosyal Medya

Son dakika!!! Twitter açıldı!

Yaklaşık 16 saattir erişimi sınırlı olan ve birçok takipçinin erişimi sağlayamadığı dünyanın en çok kullanılar mikroblog sitesi sosyal ağı twitter erişime açıldı.

Dün geceki patlamanın ardından Türkiye’de Facebok, youtube ve twitter ağlarına ya erişim yoktu, ya da girildikten sonra sayfalar çok ağır bir şekilde yükleniyordu. Bu durum twitterda ancak saat 20.00 sularında giderildi. Twittera gün boyu erişmek isteyen kullanıcılara  Twitter sitesine girmek istediklerinde “Bu siteye ulaşılamıyor. twitter.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. Aşağıdakileri deneyin: Sayfayı yeniden yükleme Bağlantınızı kontrol etme Proxy’yi ve güvenlik duvarını kontrol etme” mesajıyla karşılaşıyordu. An itibarı ile kullanıcılar artık twittera girebiliyor.

Facebook isimli sosyal medya ağında da yavaşlama gün boyu devam etti. Resimler yüklenmiyor ve sayfalar ya geç açılıyor ya da hiç açılmıyor. Türkiye gün boyu Instagram, facebok ve twitter sosyal ağlarına erişim güçlüğü yaşadı. Facebookta sıkıntı devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu