Magazin

Songül Öden: Bir erkeğin ilk önce gülüşüne bakarım

Best Style dergisinin Ekim Sayısının kapak konuğu ünlü oyuncu Songül Öden’di. Uzun zamandır ekranlarda dizilerde göremediğimiz güzel oyuncu şu sıralar Yılmaz Erdoğan’ın filmi Ekşi Elmalar dolayısıyla gündemde. 28 Ekim’de vizyona girecek olan Ekşi Elmalar filminde oynayan Songül Öden, Best Style dergisinin Ekim sayısına konuk oldu.

SONGÜL ÖDEN EKRANLARDAN UZAK KALDI

Kendisiyle yapılan röportajda erkekte gülüş önemli diyen Öden, “Bir erkekte ilk olarak gülüşüne dikkat ederim” şeklinde konuştu.Songül Öden, “İnsanlara ya da eşyalara bağımlı olmayı sevmiyorum” diyor.

Oyuncu Kerem Alışık’la uzun zamandır birlikteliği olan Songül Öden’in Alışık ile ayrıldığı haberleri magazin basınının da bir süredir gündeminde.

HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTI?

Songül Öden, Gümüş dizisiyle büyük bir çıkış yapmış, Vazgeç Gönlüm, Hıçkırık, Mükemmel Çift ve ardından Fox TV’de yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde “Yasemin” karakteriyle çok konuşulmuştu. Songül Öden en son 2015 yılında Star TV’de yayınlanan Serçe Sarayı adlı dizide, Mert Fırat ve Alican Yücesoy ile başrol oynamıştı.

Dizi, reytinglere yenilmiş ve erken final yapmak durumunda kalmıştı.

İşte, güzel oyuncuyla Best Style dergisinin Ekim kapağı için yaptığı çalışmanın kamera arkası görüntüleri:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu