Dijital Platformlar

Sony Channel’dan “Blacklist” hamlesi…

Sony’nin yayına başlayan yeni kanalından yabancı dizi izleyicilerini memnun edecek hamle…Dünyanın ilgiyle izlediği polisiye dizisi The Blacklist, yeni kanal Sony Channel’dan izleyici ile buluşuyor. Suç, polisiye, drama türündeki en iyi diziler listesinde yer alan, senaristliğini Jon Bocenkamp, yönetmenliğini ise Joe Carnaha’nın yaptığı The Blacklist Sony Channel ekranlarından tamamen şifresiz olarak yayınlanacak.

THE BLACKLİST ŞİFRESİZ VE ÜCRETSİZ SONY CHANNEL’DA
Suç, polisiye, drama türündeki dizinin başrollerinde James Spader ve Megan Boone yer alıyor. People’s Choice Awards 2017’nin “En İyi Suç Dizisi” seçilen, 71. ve 72. Altın Küre ödüllerinde James Spader’a En İyi Oyuncu Ödülü’nü kazandırdı. Dünyada olduğu kadar Türk izleyicisinin de ilgiyle takip ettiği dizi bundan böyle Sony Channel ekranlarındaki yerini birinci sezon itibariyle alıyor.

THE BLACKLIST — “The Freelancer” Episode 101 — Pictured: — (Photo by: Will Hart/NBC)

BLACKLİST’İN KONUSU

Emmy Ödüllü dizi The Blacklist karşımıza her bölüm yeni heyecanlarla çıkıyor. Dizide; kaçak Raymond “Red” Reddington (James Spader), FBI’ın en çok aranan suçlularından biri ve eski bir hükümet ajanıdır. FBI’ya teslim olan Raymond “Red” Reddington Elizabeth Keene (Megan Boone) ile birlikte çalışmak koşuluyla FBI’a tüm azılı suçluların adının olduğu kara listeyi söyleyeceğini ve yakalanmalarında yardım edeceğini teklif eder. Onlar “Kara Liste”deki bu insanların peşine düşerken, Liz geçmişini, şimdiki zamanını ve geleceğini saran bir gölge komplosu içine çekilmektedir.

SONY KANALI NASIL VE NEREDEN İZLENEBİLİYOR?

Suç, polisiye gizli görevler ile nefeslerin tutulduğu anlar, heyecanın hiç eksik olmadığı The Blacklist, her Çarşamba saat 22:00’da Sony Channel ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Sony Channel frekans bilgileri: Türksat 3A 11558, D-Smart 98. Kanal, Tivibu 203. Kanal, Teledünya 256. Kanal, Turkcell TV 94. Kanal

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu