Medya

Sosyal medya, Cüneyt Özdemir’in görevden alınan bakan Cahit Turhan’la ilgili yorumunu konuşuyor

Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın dün gece saatlerinde görevden alınmasının yerine ise Adil Karaismailoğlu’nun getirilmesinin yankıları sürüyor. Tüm kamuoyu eski bakan Turhan’ın neden bu görevden alındığına odaklanmış durumda. Medyaya yansıyan haberlerde Kanal İstanbul ihalesindeki zamanlamadan ötürü bu değişikliğin gerçekleştiği ileri sürülüyor. Öte yandan Cüneyt Özdemir’in görev değişikliği ile ilgili çektiği video sosyal medyada dikkat çekmeye devam ediyor.

SOSYAL MEDYADA ÇOK İZLENEN VİDEO

Gazeteci Cüneyt Özdemir, dikkat çeken videosunda görevden alınan eski ulaştırma bakanının ihaleyi savunduğu açıklamasıyla ilgili eleştirisiyle gündemde.

Sosyal medya hesabından “Ulaştırma Bakanı‘nın bir gece yarısı apar topar görevden alınmasının nedeni Millet can derdindeyken Kanal İstanbul’un zamansız ihaleleri olabilir mi?..” diye soran Cüneyt Özdemir’in yorumu çok konuşulacağa benziyor.

İşte o video:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu