Medya

Erhan Çelik TRT Ana Haber’i bu akşam son defa sundu…

Erhan Çelik bu gün son kez TRt1 ekranlarındaydı. Ana Haber Bülteni sonunda kısa bir açıklama yapan Erhan Çelik artık TRT ekranlarında haber sunmayacağını söyledi. Bir buçuk yıldır TRt1 ekranlarında ana haberleri sunduğunu söyleyen Erhan Çelik “ailem gibi gördüğüm başta genel müdür İbrahim olmak üzere TRT’ye teşekkür ediyorum. Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah. Merak etmeyin çok uzun ara vermeyeceğiz. Yeniden ekranda olacağımız o güne kadar sağlıkla mutlulukla ve de iyi insanlarla kalın” dedi.

VE ERHAN ÇELİK TRT EKRANLARINA VEDA ETTİ

Erhan Çelik’in “iyi insanlarla kalın” ifadesi dikkat çekti.

Bilindiği gibi Erhan Çelik’in adı Gülben Ergen’in Yeşim Salkım ve Seren Serengil arasında devam eden polemikte sıkça geçmiş ve Erhan Çelik’in adı ister istemez yıpranmıştı.

TRT yönetimi magazin medyasında sık sık gündeme gelen Erhan Çelik’e daha fazla ekran izni vermedi.

Ayrılık sonrasında Erhan Çelik’in önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

BİR YIL ÖNCE DE KOVULDU İDDİASIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Sosyal medya TRT’de işe başlayan ve TRT1 Ana Haber Bülteni’ni sunan Erhan Çelik’in işine son verildiğine dair yorumlarla çalkalanmış. Henüz resmi bir açıklama yokken haberin neden ve hangi kaynaktan çıktığı anlaşılamamıştı. Medyabey’e gelen duyumlar Ankara’da TRT koridorlarında konunun sıcak olduğu ve kulislerde haberin doğru olabileceğine dair yorumların yapıldığı yönündeydi.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu