Magazin

Sosyal medya fenomeni, Beşiktaşlı kaleci Karius’la görüştüğünü açıkladı

Beşiktaş’ın yeni kalecisi Loris Karius’un internet fenomenleriyle yaşadığı maceralara bir yenisi daha eklendi. Karius’un  internet fenomeni Merve Taşkın’a mesaj attığı iddia edilmişti. Merve Taşkın, konuyla ilgili Youtube kanalından ilginç açıklamalarda bulundu. Taşkın, Loris Karius’la sosyal medya aracılığı ile tanıştıklarını ve görüştüklerini söyledi.

MERVE TAŞKIN KONUYU YOUTUBE KANALINA TAŞIDI

Beşiktaş’ın  Liverpool’dan 2 yıllığına kadrosuna kattığı Alman file bekçisi Loris Karius, sahalardaki performasından çok özel hayatıyla gündemde. Karius, model ve blogger Melis Ayça Değirmencioğlu’na sosyal medyada DM’den (Direk mesaj) mesaj göndermesiyle gündeme gelmişti. Alman kalecinin adı bu kez de Internet fenomeni Merve Taşkın’la anılıyor.

blank

TANIŞIP GÖRÜŞMÜŞLER

Loris Karius’un geçtiğimiz günlerde internet fenomeni Merve Taşkın’a mesaj attığı iddia edilmişti. Mesaj atma olayının doğru mu yalan mı olduğu tartışılırken Merve Taşkın, konuyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Youtube kanalına açıklamalarda bulunan Merve Taşkın, Loris Karius’la sosyal medya aracılığı ile tanıştıklarını ve görüştüklerini söyledi.

İşte Merve Taşkın’ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

İLK ÖNCE KORKTU

Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. İlk önce korktu ve daha güvenilir yer olan Snapchat’ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk.

Görüştüğümüzde sürekli yakın olduğu kadının sevgilisi olup olmadığını sordum o da bana ‘yok’ dedi. Fakat ikimizin yakınlaşması magazin medyasında büyük yankı uyandırınca tahmin ettiğim oldu ve o sürekli adı geçen kadınla birbirlerini sosyal medyadan silmişler.

Merve Taşkın, geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesi durumunda göğsüne ‘Beşiktaş’ yazıp paylaşma sözü veren kullanıcı, Porto galibiyetinin ardından sözünü tutmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu