SurvıvorTelevizyon

Sosyal medya Survivor’da Romanya’ya yenilen All Star takımında faturayı Nihat Doğan’a kesti

Dün akşam Survivor’da Türkiye-Romanya mücadelesi yaşandı. İki ülkenin All Star takımları arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Türkiye 6-1 öne geçtiği mücadeleyi 10-8 kaybedince sinirler gerildi. Nihat Doğan, takımı geren, hırçın tavırlarıyla All Star Türkiye takımının motivasyonunu olumsuz etkiledi. Sosyal medyada da Nihat Doğan’a yoğun eleştiriler vardı.

MERVE AYDIN’IN NİHAT DOĞAN’A MEYDAN OKUMASI OLAY OLDU

Ümit Karan’ın durumu toparlamaya çalışarak oyuna konsantre olalım Nihat’la kimse konuşmasın tarzındaki çıkışı da sonucu değiştirmeyince yenilgi kaçınılmaz oldu.

Öte yandan Nihat Doğan, Merve Aydın ve Nagihan Karadere ile gerginlikler yaşadı. Merve Aydın’ın Nihat Doğan çıkışı ise özellikle sosyal medya Twitter’da oldukça ses getirdi.

Merve Aydın’ın Nihat Doğan’a meydan okuduğu video ise Twitter’da en çok payşaılan video oldu. Merve Aydın, Nihat Doğan’a yönelik olarak şunları söyledi:

“KARŞIMA ÇIKARSIN NİHAT DOĞAN!”

“Kaleyi sattım, filler isyanda. Vezir intihar etti. Atları serbest bıraktım. Piyonlardan hiç medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşünüyorsan karşıma çıkarsın Nihat Doğan!”

Sosyal medyada Nihat Doğan’a tepkiler çığ gibi büyüdü. Pek çok kullanıcı Nihat Doğan’ın ilk fırsatta takımdan gönderilmesi konusunda görüş paylaştılar.

Survivor #SurvivorTürkiyeRomanya etiketi en çok konuşulan konular arasındaydı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu