Yerli Dizi

Sosyal medya ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın videosunu konuşuyor

Gel Dese Aşk dizisiyle şu sıralar ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu Erkan Petekka’nın da yer aldığı videoyu sosyal medyada görenler gözlerine inanamadı. Set ortamında çekilen videoda Petekkaya’nın sete devam etmeleri nedeniyle tepki olarak bu videoyu çektikleri tahmin ediliyor.

VİDEOYU İZLEYENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Sözkonusu videoda Erkan Petekkaya’nın sözlerine set çalışanları da eşlik ediyor. Ünlü oyuncunun koronavirüs dolayısıyla birçok dizi setine ara verilmesinin ardından böyle bir video çekmesinin bir gönderme olduğu konuşuluyor. Videoda Petekkaya’nın ” Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları, güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin basındayız…” şeklindeki sözleri duyuluyor.

Erkan Petekkaya’nın set çalışanlarıyla çektiği videonun tepki videosu olduğu yorumları yapılırken bazı oyuncuların Petekkaya’ya evde kal şeklinde tavsiyede bulunması dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu