İnternetSosyal Medya

Sosyal medyada Amanda Cerny’ye takım tutturma merakı çirkefliğe vardı

Amanda Cerny’nin Türkiye merakı devam ediyor. Twitter’da Türk hesapları üzerinden gündeme gelmeye devam eden ABD’li model aynı zamanda sosyal medyada tanınmış ünlülerden biri haline geldi. Amanda Cerny, Türkiye’deki hayran kitlesini daha da artırmak için ilginç yollara başvuruyor. Sık sık bazı Türk hesapları ile girdiği diyaloglar Cerny’nin takipçi sayısını her geçen gün daha da kabarık hale getiriyor. Amanda Cerny ile son gündem konusu ise Türk takımlarından hangisini tuttuğu…

CERNY’E GALATASARAY’A KÜFÜR ETTİRDİLER

Sosyal medya üzerinden bazı Türk hesaplar Amanda Cerny’i kendi takımlarını tutmaları için adeta bir seferberlik ilan etmişe benziyor. Türk hesaplar Cerny’i Faenerbahçe, Galatasaray ye da Beşiktaş’ı tutması için yarış halindeler. Yoğun uğraşılar sonuç vermişe benziyor. Zira yaptığı paylaşımlara bakılırsa Cerny, kararını vermiş durumda. Güzel model, Türk takımı olarak tercihini  Fenerbahçe’den yana kullanmışa benziyor.

 

KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU

Amanda Cerny’nin bu tercihinden hoşlanmayan bazı taraftarlar ise bu kez Amanda’ya küfür ettirme derdine düştüler. İşgüzar kullanıcıların da yönlendirmesi ile Amanda Cern, Galatasaray’a küfür içeren bir paylaşım yaptı.

Sosyal medya aleminde Amanda Cern merakının giderek yerini sevimsiz bir yarışa bıraktığı konuşuluyor. Yapılan yorumlarda kimin kimi kullandığının belli olmadığı konuşuluyor.

Öte yandan Amanda Cerny’nin viral bir kampanya doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığı da tam olarak anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu