Magazin

Sosyal medyada Birce Akalay- Demet Akalın polis kontrolü konuşmaları

Birce Akalay geçtiğimiz günlerde polis kontrolüne takılmış ve ardından tepkisini içeren bir mesajı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Akalay’ın paylaşımına Demet Akalın’dan “Onlara kuvvet olmalıyız” cevabı gelmişti. Birce Akalay, Akalın’a nasıl cevap verdi? Ayrınıtlar M.bey’de…

Geçtiğimiz hafta içi çevik kuvvet tarafından, arabasından indirilerek, kontrol yapılan ve buna tepki gösteren oyuncu Birce Akalay’a Demet Akalın’dan “(Onlara (polise) kuvvet olmalıyız.” şeklinde cevap gelmişti.

Akalay Sete giderken aracının durdurulduğu ve kontrol yapıldığını  “Sete geldiğimizi söylememize rağmen ısrarla bir zanlı gibi araçtan indirildik. Belli ki beni tanımamıştı. Mecbur da değildi tanımaya ama taş kesildik.” diyerek tepkisel bir şekilde kamuoyuna duyurmuştu.

Bunun üzerine Demet Akalın, “Yazık ya! Ben durdurulmadan bile kenara çekip hal hatır soruyorum! Her aranma noktasında aranalım. Tabii ki biz onlara kuvvet olmalıyız” diyerek Akalay’a cevap verdi. Bunun üzerine Birce Akalay da Demet Akalın’a cevaplar yazdı…

Akalay Demet Akalın’a cevaben; “Sevgili Demet Akalın, aranmakta tabii ki bir problem yok. Kimse imtiyaz sahibi olamaz. O yazının altında bir not var aslında, Bilinçli sağ duyulu ve nerede yaşadığımızı unutmadan birbirimize sahip çıkma zamanı aslında. Sevgiler…”

blank

blank

Başa dön tuşu